قوانین و مقررات

خواهشمند است نکات زیر را با دقت مطالعه فرمایید:

 

1) فقط محصولات دارای قیمت در حال حاضر موجود می باشند ; بدیهی است در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای 1 کالا و اتمام موجودی آن کالا ، اولویت بر اساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران ، در کمتر از 1 ساعت کاری به حساب بانکی ایشان واریز می گردد.

2) کلیه ی قیمت ها لحظه ای بوده و ملاک محاسبه ، قیمت محصول در زمان پرداخت وجه می باشد.

3) خریدار موظف است در هنگام دریافت کالا قرارداد مربوط به دستگاه را امضا و به همراه کارت شناسایی معتبر خود به آورنده دستگاه تحویل دهد. در مواردی که قیمت کالا ( کالاهای ) دریافتی بیشتر از پنجاه میلیون ریال باشد ارائه چک ضمانت ویا سفته به مبلغ دستگاه الزامی میباشد.

4) هزینه ارسال کالا با توجه به نحوۀ ارسال منتخب شما و طبق تعرفه های آن شرکت حمل و نقل محاسبه شده و در هنگام تحویل کالا از خریدار دریافت می گردد.

5) زمان ارسال کالا با توجه به میزان ترافیک کاری این مجموعه بین 1 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد.

6) ارسال کالا به شهرهایی که فروشگاه در آن نمایندگی ندارد فقط با هماهنگی تلفنی قابل انجام میباشد. نام و شماره بیجک باربری های شهرستان از 24 تا 48 ساعت کاری بعد از ارسال کالا مشخص شده و از طریق اس ام اس و کد رهگیری اطلاع رسانی خواهد شد.

7) هزینه ارسال کالا به باربری یا ترمینال برای ارسال به شهرستان ها متناسب با باربری مورد نظر مشتریان و نوع کالا متفاوت بوده و پس از تایید میزان هزینه توسط مشتریان عزیز، کالا به باربری یا ترمینال ارسال خواهد شد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با واحد پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید
شماره تماس : 02166748628

با تشکر از حسن انتخاب شما
مجموعه ابزار من

There are no products